POWIAT OPOLE – ZIEMSKI
Marcin Kołodziej
Jan Kamiński
___________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA DZIECI
___________________________________________________________________________________________
Mini  Piłka Nożna > DZ
ŁUBNIANY –
23.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Nożna > CH
NIEMODLIN –
24.04.2024 > POBIERZ
GRUPA A
NIEMODLIN –
17.04.2024 > POBIERZ
GRUPA B
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Koszykówka > DZ
TURAWA –
29.02.2024 > POBIERZ
GRUPA A
TURAWA –
21.02.2024 > POBIERZ
GRUPA B
Nie odbył się
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Koszykówka > CH
NIEMODLIN –
27.02.2024 > POBIERZ
GRUPA A
TARNÓW OPOLSKI –
20.02.2024 > POBIERZ
GRUPA B
Nie odbył się
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Indywidualny > DZ/CH
NIEMODLIN –
16.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Gry i Zabawy > CH
DĄBROWA –
02.02.2024 > POBIERZ
GRUPA A
DĄBROWA –
10.01.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OZIMEK –
10.01.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Gry i Zabawy > DZ
DĄBROWA –
02.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.
GRUPA A
DĄBROWA –
10.01.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OZIMEK – 10.01.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > CH
OZIMEK –
18.12.2023> POBIERZ
GRUPA A
NIEMODLIN –
01.12.2023 > POBIERZ
GRUPA B
TURAWA –
01.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > DZ
POPIELÓW –
15.12.2023 > POBIERZ
GRUPA A
TARNÓW OPOLSKI –
05.12.2023 > POBIERZ
GRUPA B
Nie odbył się
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Ręczna > CH
TARNÓW OPOLSKI –
28.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 > DZ
NIEMODLIN –
24.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 > CH
KOSZYKÓWKA –
24.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Dwa Ognie > DZ
NIEMODLIN –
22.11.2023 > POBIERZ
GRUPA A
NIEMODLIN –
14.11.2023 > POBIERZ
GRUPA B
TARNÓW OPOLSKI –
15.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Dwa Ognie > CH
NIEMODLIN –
21.11.2023 > POBIERZ
GRUPA A
NIEMODLIN –
14.11.2023 > POBIERZ
GRUPA B
TARNÓW OPOLSKI –
15.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej > DZ
NIEMODLIN –
08.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej > CH
NIEMODLIN –
08.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Badminton Drużynowy > DZ
KOMPRACHCICE –
25.10.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Badminton Drużynowy > CH
KOMPRACHCICE –
25.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Szachy
ZIMNICE WIELKIE –
11.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Sztafetowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
OZIMEK –
06.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Drużynowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
CIEPIELOWICE –
03.10.2023POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Indywidualne Biegi Przełajowe > DZ/CH
CIEPIELOWICE –
03.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Festiwal Sztafet > DZ/CH
OZIMEK –
19.09.2023 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
__________________________________________________________________________________________
Piłka Nożna > DZ
DOBRZEŃ WIELKI –
09.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Nożna > CH
ŁUBNIANY –
11.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka > DZ

NIEMODLIN –
04.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka > CH
TURAWA –
05.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka > CH
GRUPA A
OZIMEK –
26.03.2024 > POBIERZ
GRUPA B
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka > DZ
TURAWA –
07.03.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka > CH
NIEMODLIN –
08.03.2024 > POBIERZ
GRUPA A
TARNÓW OPOLSKI –
01.03.2024 > POBIERZ
GRUPA B
NIEMODLIN –
01.03.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Indywidualny > DZ/CH
NIEMODLIN –
16.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna > CH
DOBRZEŃ WIELKI –
03.01.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > DZ
POPIELÓW –
30.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 > CH
NIEMODLIN –
24.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 > DZ
NIEMODLIN –
24.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > CH
NIEMODLIN –
23.11.2023 > POBIERZ
GRUPA A
DOBRZEŃ WIELKI –
17.11.2023 > POBIERZ
GRUPA B
TARNÓW OPOLSKI –
17.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Szachy
ZIMNICE WIELKIE –
11.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej > DZ
NIEMODLIN –
09.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej > CH
NIEMODLIN –
09.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Sztafetowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
OZIMEK –
06.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Indywidulane Biegi Przełajowe > DZ/CH
Ciepielowice –
03.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Drużynowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
CIEPIELOWICE –
03.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Festiwal Sztafet > DZ/CH
OZIMEK –
19.09.2023 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
LICEALIADA
__________________________________________________________________________________________
Koszykówka 3×3 > CH
DOBRZEŃ WIELKI –
10.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > CH
DOBRZEŃ WIELKI –
01.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > DZ
DOBRZEŃ WIELKI –
01.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka > CH
DOBRZEŃ WIELKI –
03.01.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka > CH
TUŁOWICE –
19.12.2023 > POBIERZ
_________________________________________________________________________________________
GMINA DOBRZEŃ WIELKI
Danuta Pasoń
_________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA DZIECI
_________________________________________________________________________________________
Mini Piłka Nożna > DZ
DOBRZEŃ WIELKI –
15.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Nożna > CH
DOBRZEŃ WIELKI –
15.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka (4) > DZ
DOBRZEŃ WIELKI –
08.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka (4) > CH
DOBRZEŃ WIELKI –
08.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Koszykówka > CH

DOBRZEŃ WIELKI –
13.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Dwa Ognie > DZ
DOBRZEŃ WIELKI –
07.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Dwa Ognie > CH
DOBRZEŃ WIELKI –
07.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > DZ

DOBRZEŃ WIELKI –
14.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > CH
DOBRZEŃ WIELKI –
14.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Ręczna > DZ
DOBRZEŃ WIELKI –
16.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Ręczna > CH
DOBRZEŃ WIELKI –
16.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 > CH
DOBRZEŃ WIELKI –
27.11.2023 > POBIERZ
___________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
___________________________________________________________________________________________
Koszykówka > DZ

KUP –
27.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka > CH
KUP –
27.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > DZ
DOBRZEŃ WIELKI –
14.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > CH
DOBRZEŃ WIELKI –
14.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna > CH
DOBRZEŃ WIELKI –
16.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 > CH
DOBRZEŃ WIELKI –
21.11.2023 > POBIERZ
___________________________________________________________________________________________
GMINA PRÓSZKÓW
Jolanta Kędra
___________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA DZIECI
___________________________________________________________________________________________
Siatkówka(4) > DZ

ZIMNICE WIELKIE –
16.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka(4) > CH
ZIMNICE WIELKIE –
16.02.2024
> POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Ręczna > DZ
PRÓSZKÓW –
15.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Ręczna > CH
PROSZKÓW –
15.11.2023 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
GMINA TARNÓW OPOLSKI
Bartłomiej Kindrat
__________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA DZIECI
__________________________________________________________________________________________
Mini Piłka Nożna > DZ
TARNÓW OPOLSKI –
12.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Nożna > CH
TARNÓW OPOLSKI –
12.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > CH
TARNÓW OPOLSKI –
24.11.2023 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
__________________________________________________________________________________________
Piłka Nożna > CH
TARNÓW OPOLSKI –
25.03.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
GMINA TURAWA
Grzegorz Kwieciński
__________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA DZIECI
__________________________________________________________________________________________
Futsal > CH
TURAWA –
16.11.2023 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
__________________________________________________________________________________________
Futsal > CH
TURAWA –
14.11.2023 > POBIERZ