POWIAT OPOLE – MIEJSKI
Aleksandra Kyzioł
Remigiusz Polek
Leszek Jaremkowski
__________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA DZIECI
__________________________________________________________________________________________

Mini Piłka Nożna >  CH
OPOLE –
24.04.2024 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
16.04.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
19.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Nożna > DZ
OPOLE –
22.04.2024 > POBIERZ
BARAŻ
OPOLE –
12.04.2024 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
08.04.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
08.04.2024 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
26.03.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Badminton > DZ/CH
OPOLE –
09.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Indywidualny > DZ/CH
OPOLE –
29.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka (4) > CH
OPOLE –
23.02.2024 > POBIERZ
BARAŻ
OPOLE –
19.02.2024 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
14.02.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
14.02.2024 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
14.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka (4) > DZ
OPOLE –
16.02.2024 > POBIERZ
BARAŻ
OPOLE –
12.02.2024 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
08.02.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
08.02.2024 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
08.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Koszykówka > CH
OPOLE –
20.02.2024 > POBIERZ
GRUPA A
Turniej nie odbył się, drużyny nie zgłosiły się
GRUPA B
OPOLE –
05.02.2024 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
05.02.2024 > POBIERZ
GRUPA D
OPOLE –
12.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Koszykówka > DZ
OPOLE –
20.02.2024 > POBIERZ
BARAŻ
OPOLE –
02.02.2024 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
31.02.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
31.01.2024 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
31.01.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Gry i Zabawy > DZ
OPOLE –
07.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Gry i Zabawy > CH
OPOLE –
07.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy > DZ
OPOLE –
30.01.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy > CH
OPOLE –
30.01.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > DZ
OPOLE –
14.12.2023 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
22.11.2023 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
22.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Dwa Ognie > CH
OPOLE –
23.11.2023 > POBIERZ
PÓŁFINAŁ A
OPOLE –
15.11.2023 > POBIERZ
PÓŁFINAŁ B
OPOLE –
15.11.2023 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
27.11.2023 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
27.11.2023 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
27.11.2023 > POBIERZ
GRUPA D
OPOLE –
27.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Dwa Ognie > DZ
OPOLE –
23.11.2023 > POBIERZ
PÓŁFINAŁ A
OPOLE –
16.11.2023 >POBIERZ
PÓŁFINAŁ B
OPOLE –
16.11.2023 >POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
26.10.2023 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
26.10.2023 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
26.10.2023 > POBIERZ
GRUPA D
OPOLE –
26.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 > CH
OPOLE –
20.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Ręczna > CH
OPOLE –
17.11.023 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
07.11.2023 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
23.10.2023 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
12.10.2023 > POBIERZ
GRUPA D
OPOLE –
03.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Ręczna > DZ
OPOLE –
14.11.2023 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
03.10.2023 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
17.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 > DZ
OPOLE –
13.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej > DZ
OPOLE –
08.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Futsal > CH
OPOLE –
31.10.2023 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
16.10.2023 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
24.10.2023 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
24.10.2023 > POBIERZ
GRUPA D
OPOLE –
25.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Szachy
OPOLE –
26.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Badminton Drużynowy > DZ
OPOLE –
20.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Badminton Drużynowy > CH
OPOLE –
20.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej > CH
OPOLE –
18.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Sztafetowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
OPOLE –
04.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Festiwal > DZ/CH

OPOLE –
21.09.2023 >POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

__________________________________________________________________________________________
Indywidualne Biegi Przełajowe > DZ/CH
OPOLE –
11.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Drużynowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
OPOLE –
11.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Nożna > CH
OPOLE –
09.04.2024 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
22.04.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
27.04.2024 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
27.04.2024 > POBIERZ
GRUPA D
OPOLE –
26.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Nożna > DZ
OPOLE –
04.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka > DZ
OPOLE –
19.03.2024 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
13.03.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
05.03.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka > CH
OPOLE –
12.03.2024 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
22.02.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
01.03.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka > CH
OPOLE –
05.03.2024 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
09.02.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
15.02.2024 > POBIERZ
GRUPA C
Turniej nie odbył się
GRUPA D
OPOLE –
13.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka > DZ
OPOLE –
09.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 > CH
OPOLE –
20.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 > DZ
OPOLE –
15.12.2023
> POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna > CH
OPOLE –
12.12.2023 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
30.11.2023 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
30.11.2023 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
08.12.2023 > POBIERZ
GRUPA D
OPOLE –
08.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej > CH
OPOLE –
06.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > CH
OPOLE –
21.11.2023 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
17.10.2023 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
17.10.2023 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
19.10.2023 > POBIERZ
GRUPA D
OPOLE –
13.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > DZ
OPOLE –
14.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna > DZ
OPOLE –
08.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Badminton Drużynowy > DZ
OPOLE –
07.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Badminton Drużynowy > CH
OPOLE –
07.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej > DZ
OPOLE –
25.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Szachy
OPOLE –
12.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Sztafetowe Biegi Przełajowe > DZ/CH

OPOLE –
04.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Festiwal Sztafet > DZ/CH
OPOLE –
21.09.2023 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
LICEALIADA
__________________________________________________________________________________________
Koszykówka 3×3 > CH
OPOLE –
13.05.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 > DZ
OPOLE –
10.05.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Indywidualne Biegi Przełajowe > DZ/CH
OPOLE –
11.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Drużynowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
OPOLE –
11.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy > DZ
OPOLE –
05.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy > CH
OPOLE –
04.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna > CH
OPOLE –
08.03.2024 > POBIERZ
BARAŻ
OPOLE –
04.03.2024 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
19.02.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
19.02.2024 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
27.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna > DZ
OPOLE –
04.03.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > DZ
OPOLE –
05.02.2024 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
02.02.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
02.02.2024 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
01.02.2024 > POBIERZ
GRUPA D
OPOLE –
01.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > CH
OPOLE –
02.02.2024 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
04.01.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
04.01.2024 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
05.01.2024 > POBIERZ
GRUPA D
OPOLE –
05.01.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka > dz
OPOLE –
21.12.2023 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
23.11.2023 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
30.11.2023 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
28.11.2023 > POBIERZ
BARAŻ
OPOLE –
13.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka > CH
OPOLE –
20.12.2023 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
12.12.2023POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
13.12.2023 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
14.12.2023 > POBIERZ
GRUPA D
OPOLE –
11.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka > DZ
OPOLE –
23.11.2023 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
19.10.2023 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
23.10.2023 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
30.10.2023 > POBIERZ
BARAŻ
OPOLE –
15.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Szachy
OPOLE –
16.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Badminton Drużynowy > DZ
OPOLE –
09.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Badminton Drużynowy > CH
OPOLE –
09.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Indywidulany > DZ/CH
OPOLE –
07.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Nożna > DZ
OPOLE –
18.10.2023 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
20.09.2023 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
20.09.2023 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
22.09.2023 > POBIERZ
BARAŻ
OPOLE –
28.09.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Nożna > CH
OPOLE –
09.10.2023 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
19.09.2023 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
26.09.2023 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
26.09.2023 > POBIERZ
BARAŻ
OPOLE –
28.09.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Sztafetowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
OPOLE –
04.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Festiwal > DZ/CH
OPOLE –
21.09.2023 > POBIERZ