POWIAT NYSA
Roman Niewiadomski
Bogusław Kurczak
___________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA DZIECI
___________________________________________________________________________________________
Drużynowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
PACZKÓW –
11.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Indywidualne Biegi Przełajowe > DZ/CH
PACZKÓW –
11.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Koszykówka > CH
OTMUCHÓW –
01.03.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Koszykówka > DZ
GŁUCHOŁAZY –
27.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Indywidualny > DZ/CH
ŁAMBINOWICE –
01.03.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka (4) > DZ
NYSA –
24.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka (4) > CH
NYSA –
17.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Gry i Zabawy > DZ
GŁUCHOŁAZY –
03.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Gry i Zabawy > CH
GŁUCHOŁAZY –
03.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > CH
SKOROSZYCE –
05.01.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Ręczna > CH
NYSA –
02.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal
Mini Piłka Ręczna DZ
OTMUCHÓW –
29.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 DZ
GŁUCHOŁAZY –
28.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 CH
OTMUCHÓW –
22.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Szachy
NYSA –
28.10.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej > DZ
SKOROSZYCE –
24.01.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej > CH
SKOROSZYCE –
21.10.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Sztafetowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
PACZKÓW –
03.10.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Festiwal Sztafet > DZ/CH
GŁUCHOŁAZY
– 16.09.2023 >POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
__________________________________________________________________________________________
Drużynowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
PACZKÓW –
11.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Indywidualne Biegi Przełajowe > DZ/CH
PACZKÓW –
11.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka > CH
OTMUCHÓW –
06.03.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 > DZ
OTMUCHÓW –
12.12.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna > CH
NYSA –
09.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna > DZ
OTMUCHÓW –
05.12.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej > CH
SKOROSZYCE –
01.12.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej > DZ
SKOROSZYCE –
28.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > CH
SKOROSZYCE –
27.11.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > DZ
SKOROSZYCE –
24.11.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Sztafetowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
PACZKÓW –
03.10.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Festiwal Sztafet > DZ/CH
GŁUCHOŁAZY
– 16.09.2023 >POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
LICEALIADA
__________________________________________________________________________________________
Koszykówka 3X3 > CH
NYSA –
14.05.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Drużynowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
NYSA –
22.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Indywidualne Biegi Przełajowe > DZ/CH
NYSA –
11.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy > DZ/CH
NYSA –
23.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka > CH
NYSA –
14.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna > CH
NYSA –
13.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka > CH
NYSA –
11.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > DZ
NYSA –
01.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Badminton Drużynowy > DZ
NYSA –
30.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Badminton Drużynowy > CH
NYSA –
30.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > CH
NYSA –
30.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Indywidualny > DZ/CH
NYSA –
24.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Szachy
NYSA –
16.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Sztafetowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
NYSA –
03.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Festiwal Sztafet > DZ/CH

NYSA
– 21.09.2023 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
GMINA SKOROSZYCE
Agnieszka Słaboń
__________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA DZIECI
__________________________________________________________________________________________
Unihokej > DZ
SKOROSZYCE
– 18.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej > CH
SKOROSZYCE
– 18.10.2023 > POBIERZ