______________________________________________________________________________________________

KOMUNIKAT 28/2023-24

Indywidualne Biegi Przełajowe > DZ/CH
TURAWA – 19.04.2024
Hala Sportowa PSP / ul. Opolska 47A
Weryfikacja > 9,00 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
Dziewczęta – 2013 i młodsze
600 m > dzikie karty
Opole-m/3/Opole-z/1/
Chłopcy – 2013 i młodsi
1000 m > dzikie karty

K-Koźle/1/Namysłów/1/Brzeg/1/Nysa/1/
Dziewczęta – 2011/2012
600 m > dzikie karty
K-Koźle/1/Olesno/3/
Chłopcy – 2011/2012
1000 m > dzikie karty
Prudnik/1/Nysa/1/Namysłów/1/Brzeg/1/
OKNO SRS
13.04.2024 > 8,00
17.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Grzegorz Kwieciński – 505 103 981
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

KOMUNIKAT 27/2023-24


Mini Koszykówka > dziewczęta
BRZEG – 10.04.2024
Hala Sportowa I LO / ul. Jana Pawła
Weryfikacja > 9,30 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
PSP 6 Brzeg / PSP 8 Brzeg
PSP 1 Prudnik / PSP 3 Prudnik
OKNO SRS
04.04.2024 > 8,00
08.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Dariusz Żak – 792 474 982
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
KOMUNIKAT 28/2023-24

Mini Koszykówka > chłopcy
OTMUCHÓW – 18.04.2024
Hala Sportowa ZS 1 / ul. Krakowska 36
Weryfikacja > 9,30 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
SP 1 Otmuchów / SP 1 Niemodlin
PSP 4 Strzelce Opolskie / PSP 1 Prudnik

OKNO SRS
12.04.2024 > 8,00
16.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Wiesław Bukartyk – 602 625 369
______________________________________________________________________________________________


KOMUNIKAT 23/2023-24

Indywidualne Biegi Przełajowe > DZ/CH
TURAWA – 19.04.2024
Hala Sportowa PSP / ul. Opolska 47A
Weryfikacja > 9,00 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
Dziewczęta – 2009/2010
600 m > dzikie karty
Opole-m/2/Opole-z/1/Nysa/1/
Chłopcy – 2009/2010
1000 m > dzikie karty
Olesno/1/Prudnik/1/Brzeg/1/Nysa/1/
OKNO SRS
13.04.2024 > 8,00
17.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Grzegorz Kwieciński – 505 103 981
___________________________________________________________________________________________
KOMUNIKAT 22/2023-24

Piłka Nożna > chłopcy
GRUPA A
OPOLE – 17.04.2024
Orlik  Czarnowąsy/ ul. Krzanowicka
Weryfikacja > 9,30 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
OPOLE-m / NAMYSŁÓW
OPOLE-z / GŁUBCZYCE II

OKNO SRS
11.04.2024 > 8,00
15.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Aleksandra Kyzioł – 602 478 719
GRUPA B
BRZEG– 17.04.2024
Orlik  PSP 6/ ul. Poprzeczna
Weryfikacja > 9,30 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
BRZEG / PRUDNIK
STRZELCE OP. / KRAPKOWICE II

OKNO SRS
11.04.2024 > 8,00
15.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Robert Nowakowski – 502 668 009
GRUPA C
ZDZIESZOWICE – 17.04.2024
Orlik  / ul. Nowa 3
Weryfikacja > 9,30 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
KRAPKOWICE / OLESNO
KLUCZBORK/ BRZEG II

OKNO SRS
11.04.2024 > 8,00
15.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Grzegorz Lippa– 605 855 512
GRUPA D
GŁUBCZYCE – 17.04.2024
Orlik  SP 3 / ul. Kochanowskiego 31
Weryfikacja > 9,30 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
GŁUBCZYCE / K-KOŹLE 
OPOLE-m II/ NYSA

OKNO SRS
11.04.2024 > 8,00
15.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Bożena Bąk – 607 147 951
___________________________________________________________________________________________

KOMUNIKAT 21/2023-24

Piłka Nożna > dziewczęta
GRUPA A
BRZEG – 16.04.2024
Orlik PSP 6 / ul. Poprzeczna
Weryfikacja > 9,30 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
BRZEG / OPOLE-m
STRZELCE OP. / NAMYSŁÓW

OKNO SRS

10.04.2024 > 8,00
14.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Jacek Krzciuk – 600 948 813
GRUPA B
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 16.04.2024
Orlik / ul. 9 Maja 2
Weryfikacja > 9,30 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
K-KOŹLE / PRUDNIK
GŁUBCZYCE / KLUCZBORK

OKNO SRS
10.04.2024 > 8,00
14.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Katarzyna Szarek – 451 060 099
                                         Roman Radłowski – 661 – 714 021
GRUPA C
GŁUBCZYCE – 17.04.2024
Orlik  SP 3 / ul. Kochanowskiego 31
Weryfikacja > 9,30 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
GŁUBCZYCE / K-KOŹLE 
OPOLE-m II/ NYSA

OKNO SRS
11.04.2024 > 8,00
15.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Bożena Bąk – 607 147 951
GRUPA D
KRAPKOWICE – 16.04.2024
Orlik  / ul. Wrzosów 2
Weryfikacja > 9,30 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
KRAPKOWICE / NYSA
OPOLE-z II / BRZEG II
OKNO SRS
10.04.2024 > 8,00
14.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Adam Gondek – 500 561 867
___________________________________________________________________________________________

KOMUNIKAT 20/2023-24

Siatkówka > dziewczęta
GRUPA A
KLUCZBORK – 11.04.2024
Hala Sportowa PSP 2 / ul. Wolności 17
Weryfikacja > 9,30 – 9,45 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
KLUCZBORK / OPOLE-m
OPOLE-z II / OLESNO II

OKNO SRS
05.04.2024 > 8,00
09.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Zbigniew Stachowski – 697 409 283
GRUPA B
OLESNO – 11.04.2024
Hala Sportowa PSP 1 / ul. Pieloka 12
Weryfikacja > 9,30 – 9,45 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
OLESNO / K-KOŹLE II
NAMYSŁÓW / PRUDNIK

OKNO SRS
05.04.2024 > 8,00
09.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Artur Chęciński – 668 337 791
GRUPA C
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 11.04.2024
Hala Sportowa PSP 19 / ul. Mieszka I 4
Weryfikacja > 9,30 – 9,45 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
K-KOŹLE / BRZEG
STRZELCE OP. / KLUCZBORK II

OKNO SRS
05.04.2024 > 8,00
09.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Katarzyna Szarek -451 060 099
                                         Radosław Zych – 600 251 715
GRUPA D
NIEMODLIN – 11.04.2024
Hala Sportowa MOSiR / ul. Reymonta 11
Weryfikacja > 9,30 – 9,45 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
OPOLE-z / KRAPKOWICE
NYSA / GŁUBCZYCE

OKNO SRS
05.04.2024 > 8,00
09.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Marcin Kołodziej– 881 333 042
________________________________________________
KOMUNIKAT 21/2023-24

Siatkówka > chłopcy
GRUPA A
NYSA – 11.04.2024
Hala Sportowa PSP 3 / ul. Krawiecka 6
Weryfikacja > 9,30 – 9,45 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
NYSA / OPOLE-m
K-KOŹLE III / OLESNO II
OKNO SRS
05.04.2024 > 8,00
09.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Paweł Satora – 605 748 911
GRUPA B
PRASZKA – 23.04.2024
Hala Sportowa KOTWICA / ul. Sportowa 7a
Weryfikacja > 9,30 – 9,45 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
OLESNO / NYSA II
NAMYSŁÓW /PRUDNIK

OKNO SRS
17.04.2024 > 8,00
21.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Rafał Grzebiela – 785 404 972
GRUPA C
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 12.04.2024
Hala Sportowa PSP 19 / ul. Mieszka I 4
Weryfikacja > 9,30 – 9,45 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
K-KOŹLE / GŁUBCZYCE
OPOLE-z / STRZELCE OP.

OKNO SRS
06.04.2024 > 8,00
10.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Katarzyna Szarek – 451 060 099
                                         Tomasz Siemaszko – 600 251 715
GRUPA D
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 12.04.2024
Hala Sportowa Śródmieście / Al. Jana Pawła II 29
Weryfikacja > 9,30 – 9,45 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
K-KOŹLE / KRAPKOWICE
BRZEG / KLUCZBORK

OKNO SRS
06.04.2024 > 8,00
10.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –
Katarzyna Szarek – 451 060 099
                                         Roman Radłowski -661 714 021