MINI PIŁKA NOŻNA > CH
GRUPA A
OPOLE –
08.05.2024 > POBIERZ
GRUPA B
NAMYSŁÓW –
08.04.2024 > POBIERZ
GRUPA C
BRZEG –
08.05.2024 > POBIERZ
GRUPA D
OPOLE –
09.05.2024 > POBIERZ
___________________________________________________________________________________________
MINI PIŁKA NOŻNA > DZ
GRUPA A
KĘDZIERZYN-KOŹLE –
07.05.2024 > POBIERZ
GRUPA B
BRZEG –
10.05.2024 > POBIERZ
GRUPA C
PACZKÓW –
13.05.2024 > POBIERZ
GRUPA D
PRASZKA –
07.05.2024 > POBIERZ
___________________________________________________________________________________________
Pływanie > DZ
KĘDZIERZYN-KOŹLE –
26.04.2024 > POBIERZ
___________________________________________________________________________________________
Pływanie > CH
KĘDZIERZYN-KOŹLE –
26.04.2024 >POBIERZ
___________________________________________________________________________________________
Drużynowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
DĄBROWA –
25.04.2024 > POBIERZ
___________________________________________________________________________________________
Indywidualne Biegi Przełajowe > DZ/CH
TURAWA –
19.04.2024POBIERZ
___________________________________________________________________________________________
Gry i Zabawy >  CH

KRAPKOWICE –
12.03.2024 > POBIERZ
___________________________________________________________________________________________
Gry i Zabawy > DZ
KRAPKOWICE –
12.03.2024 > POBIERZ
___________________________________________________________________________________________
Mini Koszykówka > CH
OTMUCHÓW –
18.04.2024 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
07.03.2024 > POBIERZ
GRUPA B
NIEMODLIN –
07.03.2024 > POBIERZ
GRUPA C
STRZELCE OPOLSKIE –
07.03.2024 > POBIERZ
GRUPA D
PRUDNIK –
07.03.2024 >POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Mini Koszykówka > DZ
BRZEG –
10.04.2024 > POBIERZ
GRUPA A
STRZELCE OPOLSKIE –
06.03.2024 > POBIERZ
GRUPA B
PRUDNIK –
06.03.2024POBIERZ
GRUPA C
GŁUCHOŁAZY –
06.03.2024POBIERZ
GRUPA D
BRZEG –
06.03.2024> POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Tenis Stołowy Indywidualny > DZ/CH

NIEMODLIN –
05.03.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Siatkówka (4) > DZ
KĘDZIERZYN-KOŹLE –
19.03.2024 > POBIERZ
GRUPA A
GORZÓW ŚLĄSKI –
27.02.2024POBIERZ
GRUPA B
NYSA –
27.02.2024 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
27.02.2024 > POBIERZ
GRUPA D
KOMPRACHCICE –
27.02.2024 > POBIERZ
___________________________________________________________________________________________
Siatkówka (4) > CH
Siatkówka –
26.03.2024 > POBIERZ
GRUPA A
KĘDZIERZYN-KOŹLE –
28.02.2024 > POBIERZ
GRUPA B
NYSA –
28.02.2024 > POBIERZ
GRUPA C
STRZELCE OPOLSKIE –
28.02.2024 > POBIERZ
GRUPA D
KĘDZIERZYN-KOŹLE –
28.02.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Tenis Stołowy Drużynowy > DZ/CH

NIEMODLIN –
22.92.2924 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Mini Badminton >  DZ/CH

GŁUBCZYCE –
20.02.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Gry i Zabawy > DZ

GRUPA A
KRAPKOWICE –
06.02.2024 > POBIERZ
GRUPA B
NAMYSŁÓW –
06.02.2024 > POBIERZ
GRUPA C
DĄBROWA –
06.02.2024 > POBIERZ
GRUPA D
NYSA –
06.02.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Gry i Zabawy > CH
GRUPA A
KRAPKOWICE –
06.02.2024 > POBIERZ
GRUPA B
NAMYSŁÓW –
06.02.2024 > POBIERZ
GRUPA C
DĄBROWA –
06.02.2024 > POBIERZ
GRUPA D
NYSA –
06.02.2024 POBIERZ
_________________________________________________________________________________________
Koszykówka 3×3 > DZ
PRUDNIK –
12.01.2024 > POBIERZ
GRUPA A
GŁUCHOŁAZY –
01.12.2023 > POBIERZ
GRUPA B
STRZELCE OPOLSKIE –
01.12.2023 POBIERZ
_________________________________________________________________________________________
Futsal > DZ
KĘDZIERZYN-KOŹLE –
12.02.2024 > POBIERZ
GRUPA A
KĘDZIERZY-KOŹLE –
10.01.2024 > POBIERZ
GRUPA B
BRZEG –
10.01.2024 > POBIERZ
GRUPA C
ZDZIESZOWICE –
10.01.2024 > POBIERZ
GRUPA D
GŁOGÓWEK –
10.01.2024 > POBIERZ
_________________________________________________________________________________________
Futsal > CH
KĘDZIERZYN-KOŹLE –
05.0.2024 > POBIERZ
GRUPA A
NIEMODLIN –
09.01.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
19.12.2023 > POBIERZ
GRUPA C
UJAZD –
09.01.2024 > POBIERZ
GRUPA D
BRZEG –
09.01.2024 > POBIERZ
_________________________________________________________________________________________
Mini Piłka Ręczna > DZ
GRODKÓW –
08.02.2024 > POBIERZ
GRUPA A
OTMUCHÓW –
08.12.2023 > POBIERZ
GRUPA B
GRODKÓW –
08.12.2023 >POBIERZ
_________________________________________________________________________________________
Mini Piłka Ręczna > CH
GRODKÓW –
06.02.2024 > POBIERZ
GRUPA A
STRZELCE OPOLSKIE –
06.12.2023 POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
06.12.2023 > POBIERZ
_________________________________________________________________________________________
Koszykówka 3×3 > CH
OPOLE –
12.01.2024POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
04.12.2023 > POBIERZ
GRUPA B
NIEMODLIN –
04.12.2023 > POBIERZ
_________________________________________________________________________________________
Dwa Ognie > CH
NIEMODLIN –
14.02.2024 > POBIERZ
GRUPA A
NIEMODLIN –
29.11.2023 > POBIERZ
GRUPA B
DĄBROWA –
29.11.2023 > POBIERZ
GRUPA C
KĘDZIERZYN-KOŹLE –
29.11.2023 > POBIERZ
GRUPA D
NYSA –
29.11.2023 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Dwa Ognie > DZ
DĄBROWA –
13.02.2024 > POBIERZ
GRUPA A
DĄBROWA –
28.11.2023 > POBIERZ
GRUPA B
NYSA –
28.11.2023 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
28.11.2023 > POBIERZ
GRUPA D
OPOLE –
28.11.2023 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Szachy
OPOLE –
14.12.2023POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
30.11.2023 > POBIERZ
GRUPA B
NYSA –
23.11.2023 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Unihokej > DZ
SKOROSZYCE –
15.11.2023 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Unihokej > CH
SKOROSZYCE –
16.11.2023 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Badminton Drużynowy > DZ
GŁUBCZYCE –
09.11.2023 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Badminton Drużynowy > CH
GŁUBCZYCE –
09.11.2023 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Sztafetowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
NAMYSŁÓW –
11.10.2023POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Festiwal Sztafet > DZ/CH
OPOLE – 27.09.2023 – POBIERZ

__________________________________________________________________________________________