IGRZYSKA DZIECI – TERMINARZ

ROK SZKOLNY 2023/2024


Aktualny terminarz > TREMINARZ CAŁOROCZNY 7 > 06..04.2024 TERMINARZ CAŁOROCZNY – Pobierz

KOORDYNATOR WOJEWÓDZKI – Bożena Bąk / 607 147 951 / siemionka66@wp.pl     

L.P. Półfinał Finał
Dyscyplina, Grupy, Organizator Data/Półfinał Data/Finał Organizator
 1 Festiwal sztafet
Rocznik 2011 i młodsi
Dziewczęta – 4×100 m
sztafeta szwedzka
Chłopcy – 4×100 m
sztafeta szwedzka
Z powiatu mogą awansować po 2 drużyny!
  Okno SRS
21.09.2023
25.09.2023
Finał
27.09.2023

OPOLE

 2 Sztafetowe biegi przełajowe
Rocznik 2011 i młodsi
Dziewczeta – 6×800 m
dzikie karty

Opole-z/1/Nysa/2/Namysłów/1/
Chłopcy – 6×800 m
dzikie karty
Namysłów/1/Opole-m/2/Krapkowice/1/
  Okno SRS
05.10.2023
09.10.2023
Finał
11.10.2023 
NAMYSŁÓW 
3 Unihokej
Rocznik 2011 i młodsi
Dziewczęta – dzikie karty
Nysa/2/Głubczyce/1/Opole-m/1/
Chłopcy – dzikie karty
Opole-z/1/Opole-m/1/Nysa/1/K-Koźle/1/
  Okno SRS
09.11.2023
13.11.2023
Finał/dz
15.11.2023
Okno SRS
10.11.2023
14.11.2023
Finał/ch
16.11.2023
 

SKOROSZYCE 

Badminton drużynowy
Rocznik 2011 i młodsi
Dziewczęta / Chłopcy

Z powiatu mogą awansować 3 szkoły
Szkołę może reprezentować tylko 
jedna drużyna!
   Okno SRS
03.11.2023
07.11.2023
Finał
09.11.2023
GŁUBCZYCE 
5 Szachy
Rocznik 2011 i młodsi
Dziewczęta / Chłopcy

A>OPOLE-m

Strzelce Op./Opole-m III/Nysa II Krapkowice/Namysłów/Prudnik/Kluczbork II
B>NYSA
Kluczbork/Opole-m II/ Głubczyce/
K-Koźle/Olesno/Brzeg/ Opole-z/
Okno SRS
24.11.2023
28.11.2023
Półfinał A
30.11.2023
Okno SRS
16.11.2023
21.11.2023
Półfinał B
23.11.2023 
Okno SRS
05.12.2023
10.12.2023
Finał
12.12.2023 
ZWYCIĘZCA
GRUPY 
Futsal
Chłopcy – 2011 i młodsi
A>OPOLE-Z
Krapkowice/K-Koźle/Strzelce Op. II
B>OPOLE-M
Prudnik/Kluczbork/Brzeg II
C>STRZELCE OP.
Głubczyce/Namysłów/Opole-z II
D>BRZEG
Olesno/Nysa/Opole-m II
Okno SRS
03.01.2024
07.01.2024
Półfinały
A, C, D
09.01.2024
Okno SRS
13.12.2023
17.12.2023
Półfinał
B
19.12.2023
 
Okno SRS
30.01.2024
03.02.2024
Finał
05.02.2024
ZWYCIĘZCA
GRUPY 
 
7  Futsal
Dziewczęta – 2011 i młodsze
A>KĘDZIERZYN-KOŹLE
Opole-z/Namysłów/Prudnik II
B>BRZEG
Opole-m/Strzelce Op./Krapkowice II
C>KRAPKOWICE
Głubczyce/Kluczbork/Brzeg II
D>PRUDNIK
Olesno/Nysa/K-Koźle II
Okno SRS
04.01.2024
08.01.2024
Półfinał
10.01.2024 
Okno SRS
04.02.2024
08.02.2024
Finał
12.02.2024
ZWYCIĘZCA
GRUPY 
  
8  Koszykówka 3×3
Dziewczęta – 2011 i młodsze
A > NYSA
Prudnik/Olesno/Krapkowice /Strzelce Op. II/ Brzeg II/Opole-z/Głubczyce
B > STRZELCE OP.
Brzeg/Kluczbork/Nysa II/ Prudnik II / Namysłów/K-Koźle/Opole-m/
Okno SRS
26.11.2023
29.11.2023
Półfinał
01.12.2023
Okno SRS
06.01.2024
09.01.2024
Finał
11.01.2024
  ZWYCIĘZCA
GRUPY 
A 
 9 Koszykówka 3×3
Chłopcy – 2011 i młodsi
A > OPOLE-m
Brzeg/Olesno/K-Koźle/Nysa II/Opole-z II
Opole-m III/Kluczbork/

B > OPOLE-Z
Nysa/ Strzelce Op./Prudnik/ Krapkowice/ Opole-m II/ Namysłów/Głubczyce/
Okno SRS
30.11.2023
02.12.2023
Półfinał
04.12.2023 
Okno SRS
07.01.2024
10.01.2024
Finał
12.01.2024
ZWYCIĘZCA
GRUPY 
A 
 10 Mini piłka ręczna
Chłopcy – 2011 i młodsi

A>STRZELCE OP.
Brzeg/Olesno/Namysłów/Prudnik/Głubczyce/ Opole-m II/ Brzeg III/
B>OPOLE- m
Krapkowice/Opole-z/ Olesno/ Kluczbork/ Nysa/ K-Koźle/ Brzeg II/Strzelce Op. II/
Okno SRS
31.01.2024
04.02.2024
Półfinał
06.12.2023
Okno SRS
31.01.2024
04.02.2024
Finał
06.02.2024
ZWYCIĘZCA
GRUPY 
A  
11  Mini piłka ręczna
Dziewczęta – 2011 i młodsze
A>BRZEG
Opole-m/Strzelce Op./Namysłów
Kluczbork/   K-Koźle/Nysa II/Brzeg III
B>NYSA
Opole-z/ Krapkowice/ Głubczyce/ Prudnik/ Olesno/Brzeg II/ Nysa III 
Okno SRS
02.02.2024
06.02.2024
Półfinał
08.12.2023
Okno SRS
01.02.2024
10.02.2024
Finał
08.02.2024
ZWYCIĘZCA
GRUPY 
A
 12 Dwa  ognie
Dziewczęta – 2013 i młodsze
A>OPOLE-z
K-Koźle/Głubczyce/Kluczbork
B>NYSA
Brzeg/Namysłów/Opole-m III
C>OPOLE-m
Olesno/Prudnik/Nysa II
D>OPOLE-m II
Strzelce Op./Krapkowice/Opole-z  II
Okno SRS
21.11.2023
26.11.2023
Półfinał
28.11.2023
Okno SRS
06.02.2024
11.02.2024
Finał
13.02.2024
ZWYCIĘZCA
GRUPY 
A  
13  Dwa ognie
Chłopcy – 2013 i młodsi
A>OPOLE-z
Namysłów/Krapkowice/K-Koźle II
B>Opole-z II
Kluczbork/Strzelce Op./Nysa II
C>K-KOŹLE
Olesno/Opole-m/Głubczyce
D>NYSA
Brzeg/Prudnik/Opole-z III
Okno SRS
22.11.2023
27.11.2023
Półfinał
29.11.2023  
Okno SRS
07.02.2024
12.02.2024
Finał
14.02.2024
ZWYCIĘZCA
GRUPY 
A  
 14 Mini Badminton
Dziewczęta – 2013-2014 / 2015 i młodsze
Chłopcy – 2013-2014 / 2015 i młodsi
  Okno SRS
13.02.2024
18.02.2024
Finał
20.02.2024
GŁUBCZYCE
 15 Tenis stołowy – drużynowy
Rocznik 2011 i młodsi
Dziewczęta – dzikie karty
Strzelce/2/Nysa/1/Opole-z/1/
Chłopcy – dzikie karty
Opole-z/2/Nysa/1/Krapkowice/1/
  Okno SRS
15.02.2024
20.02.2024
Finał
22.02.2024
NIEMODLIN 
16   Tenis stołowy – indywidualny
Dziewczęta – 2011 i młodsze
Strzelce Op./2/Opole-z/1/
Chłopcy – 2011 i młodsi
Opole-z/2/Krapkowice/1/Olesno/1/
  Okno SRS
29.02.2024
03.03.2024
Finał
05.03.2024
NIEMODLIN 
17 Gry i zabawy
Rocznik 2013 i młodsi
A>KRAPKOWICE
Strzelce Op./K-Koźle/
Nysa II(ch) / Opole-z II(dz)
B>NAMYSŁÓW
Olesno/Kluczbork/
Opole-m II(ch) / Krapkowice II(dz)

C>OPOLE-z
Brzeg/Opole-m/
Krapkowice II(ch) / Nysa II(dz)

D>NYSA
Prudnik/Głubczyce
Opole-z II(ch) / Brzeg II(dz)
 Okno SRS
01.02.2024
04.02.2024
Półfinał
06.02.2024
Okno SRS
07.03.2024
10.03.2024
Finał
12.03.2024
KRAPKOWICE 
 18 Siatkówka – czwórki
Dziewczęta – 2011 i młodsze
A>OLESNO
K-Koźle/Brzeg/Opole-z II
B>NYSA
Kluczbork/Krapkowice/Opole-m II
C>OPOLE-m
Głubczyce/Namysłów/Nysa II
D>OPOLE-z
Prudnik/Strzelce Op./Olesno II
Okno SRS
20.02.2024
25.02.2024
Półfinał
27.02.2024 
Okno SRS
12.03.2024
17.03.2024
Finał
19.03.2024
ZWYCIĘZCA
GRUPY 
A 
 19 Siatkówka – czwórki
Chłopcy – 2011 i młodsi
A>K-KOŹLE
Opole-z/Prudnik/Głubczyce
B>NYSA
Kluczbork/Krapkowice/Strzelce Op.II
C>STRZELCE OP.
Olesno/Namysłów/K-Koźle III
D>K-KOŹLE II
Brzeg//Opole-m/Nysa II
Okno SRS
21.02.2024
26.02.2024
Półfinał
28.02.2024 
Okno SRS
13.03.2024
18.03.2024
Finał
20.03.2024 
ZWYCIĘZCA
GRUPY 
A  
20  Mini koszykówka
Dziewczęta – 2011 i młodsze
A>STRZELCE OP.
Opole-z/Kluczbork/Brzeg II
B>PRUDNIK
K-Koźle/Olesno/Nysa II
C>NYSA
Krapkowice/Głubczyce/Prudnik II
D>BRZEG
Opole-m/Namysłów/Strzelce Op. II
Okno SRS
29.02.2024
04.03.2024
Półfinał
06.03.2024  
Okno SRS
04.04.2024
08.04.2024
Finał
10.04.2024
ZWYCIĘZCA
GRUPY 
A  
21  Mini koszykówka
Chłopcy – 2011 i młodsi
A>OPOLE-m
Nysa/Olesno/Opole-z II 
B>OPOLE-z
Brzeg/Namysłów/Opole-m III
C>OPOLE-m II
Strzelce Op.//Kluczbork/Prudnik II
D>PRUDNIK
K-Koźle/Krapkowice/Głubczyce/
Okno SRS
01.03.2024
05.03.2024
Półfinał
07.03.2024 
Okno SRS
12.04.2024
16.04.2024
Finał
18.04.2024
ZWYCIĘZCA
GRUPY 
A   
22  Drużynowe biegi przełajowe
Dziewczęta – 2013 i młodsze
4 x 600 m > dzikie karty
Olesno/2/Opole-m/1/Brzeg/1/
Chłopcy – 2013 i młodsi
4 x 600 m > dzikie karty

Namysłów/2/Opole-m/1/Brzeg/1/
Dziewczęta – 2011/2012
4 x 800 m > dzikie karty
Olesno/1/Nysa/1/Opole-z/1/Brzeg/1/
Chłopcy – 2011/2012
4 x 800 m > dzikie karty
Namysłów/1/Krapkowice/1/Olesno/1/Nysa/1/
    Okno SRS
18.04.2024
23.04.2024
Finał
25.04.2024 
DĄBROWA     
23  Pływanie – sztafety
Dziewczęta/Chłopcy – 2011 i młodsi
  Okno SRS
20..04.2024
24.04.2024
Finał
26.04.2024
K-KOŹLE
24  Indywidualne biegi przełajowe
Dziewczęta – 2013 i młodsze
600 m > dzikie karty
Opole-m/3/Opole-z/1/
Chłopcy – 2013 i młodsi
1000 m > dzikie karty

K-Koźle/1/Namysłów/1/Brzeg/1/Nysa/1/
Dziewczęta – 2011/2012
600 m > dzikie karty
K-Koźle/1/Olesno/3/
Chłopcy – 2011/2012
1000 m > dzikie karty
Prudnik/1/Nysa/1/Namysłów/1/Brzeg/1/
   Okno SRS
13.04.2024
17.04.2024
Finał
19.04.2024
TURAWA  
25  Mini piłka nożna
Dziewczęta – 2011 i młodsze
A >K-KOŹLE
Namysłów/Opole-m/Olesno II
B > BRZEG
Prudnik/Strzelce Op./Nysa II
C > NYSA
Opole-z/Głubczyce/Brzeg II
D > OLESNO
Krapkowice/Kluczbork/K-Koźle II
Okno SRS
01.05.2024
05.05.2024
Półfinał
07.05.2024 
Okno SRS
04.05.2024

08.05.2024
Półfinał B
10.05.2024 
Okno SRS
07.05.2024

11.05.2024
Półfinał C
13.05.2024 
Okno SRS
14.05.2024
19.05.2024
Finał
21.05.2024
ZWYCIĘZCA
GRUPY
A    
 
26  Mini piłka nożna
Chłopcy – 2011 i młodsi
A > OPOLE -m
Nysa/Olesno/Namysłów II
B > NAMYSŁÓW
Prudnik/Opole-z/Kluczbork
C > BRZEG
Krapkowice/Głubczyce/Opole-m III
D > OPOLE-m II
K-Koźle/Strzelce Op./Brzeg II
Okno SRS
02.05.2024
06.05.2024
Półfinał
08.05.2024
Okno SRS
03.05.2024
07.05.2024
Półfinał D
09.05.2024
Okno SRS
15.05.2024
20.05.2024
Finał
22.05.2024 
 ZWYCIĘZCA
GRUPY
A  
27  Wędkarstwo spławikowe
Dziewczęta/Chłopcy – 2011 i młodsi
  Okno SRS
15.05.2024
22.05.2024
Finał
25.05.2024
OPOLE
 28 Czwórbój lekkoatletyczny
Dziewczęta – 2011 i młodsze
dzikie karty
Opole-m/1/Prudnik/1/Namysłów/1/Olesno/1/
Chłopcy – 2011 i młodsi
dzikie karty
Namysłów/2/Krapkowice/1/Nysa/1/
  Okno SRS
21.05.2024
26.05.2024
Finał
28.05.2024 
OPOLE 
29  Lekkoatletyka
Dziewczęta – 2011 i młodsze
dzikie karty
Opole-m/6/Namysłów/5/Nysa/4/Olesno/4/
Opole-z/3/Krapkowice/2/K-Koźle/1/
Chłopcy – 2011 i młodsi
dzikie karty
Namysłów/7/Opole-m/7/Nysa/4/
Opole-z/4/Strzelce Op./2/Prudnik/1/
Olesno/1/
  Okno SRS
29.05.2024
02.06.2024
Finał
04.06.2024
 OPOLE
30  Trójbój lekkoatletyczny
Dziewczęta – 2013 i młodsze
dzikie karty
Opole-z/1/Krapkowice/2/Namysłów/1/
Chłopcy – 2013 i młodsi
dzikie karty
Opole-/1/Krapkowice/1/Nysa/1/Namysłów/1/
  Okno SRS
10.06.2024
13.06.2024
Finał
15.06.2024 
OPOLE