POWIAT BRZEG
Przemysław Kiełtyka
Jarosław Staśkiewicz
___________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA DZIECI
___________________________________________________________________________________________
Mini Piłka Nożna > DZ
BRZEG –
27.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Nożna > CH
BRZEG –
27.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Badminton > DZ/CH
JĘDRZEJÓW –
06.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Koszykówka > DZ
BRZEG –
02.03.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Koszykówka > CH
BRZEG –
02.03.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Indywidualny > DZ/CH
ŁOSIÓW –
17.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka (4) > DZ
ŁOSIÓW –
10.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka (4) > DZ
ŁOSIÓW –
10.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Gry i Zabawy > DZ
LUBSZA
16.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Gry i Zabawy > CH
LUBSZA
16.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy > DZ
ŁOSIÓW
09.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy > CH
ŁOSIÓW
09.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > DZ
LEWIN BRZESKI
02.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > CH
ŁOSIÓW
02.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Badminton Drużynowy > DZ
JĘDRZEJÓW
02.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Badminton Drużynowy > CH
JĘDRZEJÓW
02.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Ręczna > DZ
GRODKÓW
25.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Ręczna > CH
GRODKÓW
25.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 > DZ
BRZEG
04.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 > CH
BRZEG
04.11.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej > DZ
BRZEG
28.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej > DZ
BRZEG
28.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Dwa Ognie > CH
GRODKÓW
28.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Dwa Ognie > DZ
GRODKÓW
28.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Szachy
BRZEG
07.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Sztafetowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
BRZEG –
06.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Drużynowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
BRZEG –
03.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Indywidualne Biegi Przełajowe > DZ/CH
BRZEG –
03.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Festiwal Sztafet > DZ/CH

BRZEG
– 19.09.2023 > POBIERZ
___________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
___________________________________________________________________________________________
Piłka Nożna > DZ
BRZEG –
10.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Nożna > CH
BRZEG –
10.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka > DZ
ŁOSIÓW –
23.03.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka > CH
ŁOSIÓW –
23.03.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka > DZ
BRZEG –
02.03.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka > CH
BRZEG –
02.03.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Indywidualny > DZ/CH
ŁOSIÓW –
17.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy > DZ
ŁOSIÓW –
17.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 
Koszykówka 3×3 > DZ
BRZEG
16.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 > CH
BRZEG
16.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy > CH
ŁOSIÓW
09.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna > DZ
GRODKÓW
09.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna > CH
GRODKÓW
09.12.2023> POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Badminton Drużynowy > DZ
JĘDRZEJÓW
02.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Badminton Drużynowy > CH
JĘDRZEJÓW
02.12.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej > DZ
BRZEG
25.11.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej > CH
BRZEG
25.11.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > DZ
BRZEG –
04.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > CH
BRZEG-
04.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Szachy

BRZEG– 07.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Sztafetowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
BRZEG
06.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Indywidualne Biegi Przełajowe > DZ/CH
BRZEG-
03.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Drużynowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
BRZEG –
03.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Festiwal Sztafet > DZ/CH

BRZEG
– 19.09.2023 > POBIERZ
___________________________________________________________________________________________
LICEALIADA
___________________________________________________________________________________________
Koszykówka 3×3 > DZ
BRZEG –
22.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 > CH
BRZEG –
22.04.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy > DZ/CH
BRZEG –
22.03.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna > CH
BRZEG –
29.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna > DZ
BRZEG –
27.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka > DZ
BRZEG –
05.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka > CH
BRZEG
13.12.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka > CH
BRZEG
04.12.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > CH
BRZEG
15.11.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > DZ
BRZEG
14.11.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Indywidualny > DZ/CH
BRZEG
10.11.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Nożna > DZ
BRZEG
25.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Nożna > CH
BRZEG
24.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Szachy
BRZEG
10.10.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Sztafetowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
BRZEG –
06.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Indywidualne Biegi Przełajowe > DZ/CH

BRZEG
– 03.10.2023 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
GMINA LUBSZA
Adam Przybyła
__________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA DZIECI
__________________________________________________________________________________________
Siatkówka (4) > DZ
MĄKOSZYCE –
03.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka (4) > CH
MĄKOSZYCE –
03.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Ręczna / DZ
MĄKOSZYCE
18.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Ręczna / CH
MĄKOSZYCE
18.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > DZ
MĄKOSZYCE
21.10.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > CH
MĄKOSZYCE
21.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Dwa Ognie > DZ
LUBSZA
12.10.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Dwa Ognie > CH
LUBSZA
12.10.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Gry i Zabawy > DZ
LUBSZA
12.10.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Gry i Zabawy > CH
LUBSZA
12.10.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy > DZ

LUBSZA
– 30.09.2023 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy > CH
LUBSZA
– 30.09.2023 >POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
__________________________________________________________________________________________
Koszykówka > DZ
MĄKOSZYCE –
10.02.2024 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka > DZ
MĄKOSZYCE –
10.02.2024 >POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna > DZ
MĄKOSZYCE
25.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna > CH
MĄKOSZYCE
25.11.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > DZ
MĄKOSZYCE
28.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Futsal > CH
MĄKOSZYCE
28.10.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Tenis Stołowy Drużynowy > DZ
LUBSZA –
30.09.2023 > POBIERZ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy > CH
LUBSZA
– 30.09.2023 > POBIERZ