Koszykówka 3×3 > CH
GRUPA A
PRUDNIK –
15.05.2024 > POBIERZ
GRUPA B
BRZEG –
15.05.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Koszykówka 3×3 > DZ

GRUPA A
NYSA –
14.05.2024 > POBIERZ
GRUPA B
BRZEG – 1
4.05.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Drużynowe Biegi Przełajowe > DZ/CH

DĄBROWA –
25.04.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Indywidualne Biegi Przełajowe > DZ/CH
TURAWA –
19.04.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Tenis Stołowy Drużynowy > DZ/CH

NYSA –
10.04.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Piłka Nożna > DZ
KĘDZIERZYN-KOŹLE –
11.04.2024 > POBIERZ
GRUPA A
KĘDZIERZYN-KOŹLE –
27.03.2024 > POBIERZ
GRUPA B
PRUDNIK –
27.03.2024 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
27.03.2024 > POBIERZ
GRUPA D
BRZEG –
27.03.2024 > POBIERZ
___________________________________________________________________________________________
Piłka Nożna > CH
NYSA –
09.04.2024 > POBIERZ
GRUPA A
GŁUBCZYCE –
27.03.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
25.03.2024 > POBIERZ
GRUPA C
KRAPKOWICE –
25.03.2024 > POBIERZ
GRUPA D
KĘDZIERZYN-KOŹLE –
25.03.2024 > POBIERZ
___________________________________________________________________________________________
Koszykówka > DZ
NYSA –
09.04.2024 > POBIERZ
GRUPA A
NYSA –
21.03.2024 > POBIERZ
GRUPA B
STRZELCE OPOLSKIE –
25.03.2024 > POBIERZ
GRUPA C
BRZEG –
21.03.2024 > POBIERZ
GRUPA D
Turniej nie odbył się
__________________________________________________________________________________________
Piłka Ręczna > CH
OPOLE –
12.04.2024 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
19.03.2024 > POBIERZ
GRUPA B
GRODKÓW –
19.03.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Piłka Ręczna > DZ
TUŁOWICE –
08.04.2024 > POBIERZ
GRUPA A
GRODKÓW –
11.03.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
12.03.2024 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
12.03.2023 > POBIERZ
GRUPA D
Turniej nie odbył się
__________________________________________________________________________________________
Siatkówka > DZ
OPOLE –
26.03.2024 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE –
05.03.2024 > POBIERZ
GRUPA B
KLUCZBORK –
07.03.2024 > POBIERZ
GRUPA C
KĘDZIERZYN-KOŹLE –
05.03.2024 >POBIERZ
GRUPA D
NYSA –
07.03.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Futsal > DZ
KLUCZBORK –
29.02.2024 > POBIERZ
GRUPA A
PRUDNIK –
08.02.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
07.02.2024 > POBIERZ
GRUPA C
KĘDZIERZYN-KOŹLE –
08.02.2024POBIERZ
GRUPA D
OPOLE –
07.02.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Futsal > CH
OPOLE –
29.02.2023 > POBIERZ
GRUPA A
GŁUBCZYCE –
06.02.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE –
05.02.2024 > POBIERZ
GRUPA C
BRZEG –
08.02.2024 > POBIERZ
GRUPA D
KLUCZBORK –
09.02.2024POBIERZ
_________________________________________________________________________________________
Unihokej > CH

NIEMODLIN –
01.02.2024 > POBIERZ
_________________________________________________________________________________________
Unihokej > DZ
NIEMODLIN –
31.01.2024 > POBIERZ
_________________________________________________________________________________________
Koszykówka >  CH
PRUDNIK –
21.02.2024 > POBIERZ
GRUPA A
PRUDNIK –
30.01.2024 > POBIERZ
GRUPA B
NYSA –
30.01.2024 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE –
31.01.2024 > POBIERZ
GRUPA D
PRUDNIK –
31.01.2024 > POBIERZ
________________________________________________________________________________________
Siatkówka > CH
KĘDZIERZYN-KOŹLE –
22.03.2024 > POBIERZ
GRUPA A
KĘDZIERZYN-KOŹLE –
10.01.2024
> POBIERZ
GRUPA B
KLUCZBORK
– 30.01.2024 > POBIERZ
GRUPA C
NYSA – 30.01.2024 > POBIERZ

GRUPA D
KĘDZIERZYN-KOŹLE –
11.01.2024 > POBIERZ
________________________________________________________________________________________
Tenis Stołowy Indywidualny > DZ/CH
ZAWADZKIE – 08.01.2024 > POBIERZ

GRUPA A
NYSA – 06.12.2023 – POBIERZ
GRUPA B
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 06.12.2023 – POBIERZ
GRUPA C
DOBRZEŃ WIELKI – 06.12.2023 – POBIERZ
GRUPA D
PRASZKA – 05.12.2023POBIERZ
________________________________________________________________________________________
Szachy
NYSA – 12.12.2023 – POBIERZ

GRUPA A
NYSA – 29.11.2023 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE – 23.11.2023 > POBIERZ
________________________________________________________________________________________________
Badminton >
GŁUBCZYCE –
15.11.2023 POBIERZ
________________________________________________________________________________________
Badminton > CH
GŁUBCZYCE –
15.11.2023 POBIERZ
________________________________________________________________________________________
Sztafetowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
NAMYSŁÓW –
11.10.2023 >POBIERZ
________________________________________________________________________________________
Festiwal Sztafet > DZ/CH

OPOLE – 27.09.2023 > POBIERZ
________________________________________________________________________________________________