Siatkówka Plażowa > DZ
KRAPKOWICE – 06.06.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Siatkówka Plażowa > DZ
KRAPKOWICE – 06.06.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Lekkoatletyka > DZ
OPOLE – 07.06.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Lekkoatletyka > DZ
OPOLE – 07.06.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
WĘDKARSTWO SPŁAWIKOWE > OPEN
OPOLE – 25.05.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Koszykówka 3×3 > CH
PRUDNIK – 21.05.2024 > POBIERZ
GRUPA A
PRUDNIK – 15.05.2024 > POBIERZ
GRUPA B
BRZEG – 15.05.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Koszykówka 3×3 > DZ
NYSA – 22.05.2024 > POBIERZ
GRUPA A
NYSA – 14.05.2024 > POBIERZ
GRUPA B
BRZEG – 14.05.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Drużynowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
DĄBROWA – 25.04.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Indywidualne Biegi Przełajowe > DZ/CH
TURAWA – 19.04.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Tenis Stołowy Drużynowy > DZ/CH
NYSA – 10.04.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Piłka Nożna > DZ
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 11.04.2024 > POBIERZ
GRUPA A
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 27.03.2024 > POBIERZ
GRUPA B
PRUDNIK – 27.03.2024 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE – 27.03.2024 > POBIERZ
GRUPA D
BRZEG – 27.03.2024 > POBIERZ
___________________________________________________________________________________________
Piłka Nożna > CH
NYSA – 09.04.2024 > POBIERZ
GRUPA A
GŁUBCZYCE – 27.03.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE – 25.03.2024 > POBIERZ
GRUPA C
KRAPKOWICE – 25.03.2024 > POBIERZ
GRUPA D
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 25.03.2024 > POBIERZ
___________________________________________________________________________________________
Koszykówka > DZ
NYSA – 09.04.2024 > POBIERZ
GRUPA A
NYSA – 21.03.2024 > POBIERZ
GRUPA B
STRZELCE OPOLSKIE – 25.03.2024 > POBIERZ
GRUPA C
BRZEG – 21.03.2024 > POBIERZ
GRUPA D
Turniej nie odbył się
__________________________________________________________________________________________
Piłka Ręczna > CH
OPOLE – 12.04.2024 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE – 19.03.2024 > POBIERZ
GRUPA B
GRODKÓW – 19.03.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Piłka Ręczna > DZ
TUŁOWICE – 08.04.2024 > POBIERZ
GRUPA A
GRODKÓW – 11.03.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE – 12.03.2024 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE – 12.03.2023 > POBIERZ
GRUPA D
Turniej nie odbył się
__________________________________________________________________________________________
Siatkówka > DZ
OPOLE – 26.03.2024 > POBIERZ
GRUPA A
OPOLE – 05.03.2024 > POBIERZ
GRUPA B
KLUCZBORK – 07.03.2024 > POBIERZ
GRUPA C
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 05.03.2024 >POBIERZ
GRUPA D
NYSA – 07.03.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Futsal > DZ
KLUCZBORK – 29.02.2024 > POBIERZ
GRUPA A
PRUDNIK – 08.02.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE – 07.02.2024 > POBIERZ
GRUPA C
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 08.02.2024 – POBIERZ
GRUPA D
OPOLE – 07.02.2024 > POBIERZ
__________________________________________________________________________________________
Futsal > CH
OPOLE – 29.02.2023 > POBIERZ
GRUPA A
GŁUBCZYCE – 06.02.2024 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE – 05.02.2024 > POBIERZ
GRUPA C
BRZEG – 08.02.2024 > POBIERZ
GRUPA D
KLUCZBORK – 09.02.2024 – POBIERZ
_________________________________________________________________________________________
Unihokej > CH
NIEMODLIN – 01.02.2024 > POBIERZ
_________________________________________________________________________________________
Unihokej > DZ
NIEMODLIN – 31.01.2024 > POBIERZ
_________________________________________________________________________________________
Koszykówka > CH
PRUDNIK – 21.02.2024 > POBIERZ
GRUPA A
PRUDNIK – 30.01.2024 > POBIERZ
GRUPA B
NYSA – 30.01.2024 > POBIERZ
GRUPA C
OPOLE – 31.01.2024 > POBIERZ
GRUPA D
PRUDNIK – 31.01.2024 > POBIERZ
________________________________________________________________________________________
Siatkówka > CH
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 22.03.2024 > POBIERZ
GRUPA A
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 10.01.2024 > POBIERZ
GRUPA B
KLUCZBORK – 30.01.2024 > POBIERZ
GRUPA C
NYSA – 30.01.2024 > POBIERZ
GRUPA D
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 11.01.2024 > POBIERZ
________________________________________________________________________________________
Tenis Stołowy Indywidualny > DZ/CH
ZAWADZKIE – 08.01.2024 > POBIERZ
GRUPA A
NYSA – 06.12.2023 – POBIERZ
GRUPA B
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 06.12.2023 – POBIERZ
GRUPA C
DOBRZEŃ WIELKI – 06.12.2023 – POBIERZ
GRUPA D
PRASZKA – 05.12.2023 – POBIERZ
________________________________________________________________________________________
Szachy
NYSA – 12.12.2023 – POBIERZ
GRUPA A
NYSA – 29.11.2023 > POBIERZ
GRUPA B
OPOLE – 23.11.2023 > POBIERZ
________________________________________________________________________________________________
Badminton >
GŁUBCZYCE – 15.11.2023 – POBIERZ
________________________________________________________________________________________
Badminton > CH
GŁUBCZYCE – 15.11.2023 – POBIERZ
________________________________________________________________________________________
Sztafetowe Biegi Przełajowe > DZ/CH
NAMYSŁÓW – 11.10.2023 >POBIERZ
________________________________________________________________________________________
Festiwal Sztafet > DZ/CH
OPOLE – 27.09.2023 > POBIERZ
________________________________________________________________________________________________