piątek 15.02.2013

Czekamy na mistrzów województwa

W nadchodzącym tygodniu emocjonować się będziemy dwoma finałami Licealiady. 20 lutego w środę najlepsze koszykarki rywalizować będą w Głuchołazach. Do decydującej rozgrywki przystąpią zwyciężczynie czterech półfinałów uczennice II LO Brzeg, II LO Kędzierzyn-Koźle, II LO Opole i gospodynie z LO w Głuchołazach. Zawody odbędą się w hali Głuchołaskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie. Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja. Początek o godz. 10.

Natomiast dwa dni później 22 lutego w Prudniku od godz. 10 w sali Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Gimnazjalnej spotkają się najlepsi szachiści, którzy rywalizować będą w turnieju drużynowym. W składzie zespołu 3 chłopców i jedna dziewczyna. Stawkę finalistów tworzą drużyny I LO Kędzierzyn-Koźle, I LO Prudnik, II LO Kędzierzyn-Koźle, I LO Brzeg, ZSO Publiczne LO Nr III Opole, ZSO Kluczbork, ZSE Opole, ZSiPO Nysa.
Z ciekawością czekać będziemy na rezultaty obydwu finałów. Wszystkim uczestnikom życzymy wiele radości z rywalizacji prowadzonej jak zawsze na wszystkich szkolnych imprezach w duchu fair play.

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole